Welkom in onze school voor buitengewoon toffe kinderen!

” In de Klim Op School bieden we kinderen onderwijs op maat zodat zij stap voor stap kunnen opklimmen. In de Klim Op School kunnen kinderen leren en ontwikkelen, kunnen zij zich ontpoppen tot individuen die kunnen functioneren in de maatschappij en voelen zij zich goed en veilig in het klimaat van onze school. “

Gemeentelijke Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs, Klim Op.
Heilige-Familieplein 1 
1200 SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE
02 761 29 17
info@klimopschoolwoluwe.be 
Gemeentelijke Lagere Schoolvoor Buitengewoon Onderwijs -Klim Op.
Buitengewoon lager onderwijs:
Type 1
Type 8
Type basisaanbod 
Directie: Béatrice Missotten
net: officieel gesubsidieerd onderwijs
Bestuur: Gemeentebestuur Sint-Lambrechts-Woluwe
ScholengemeenschapGrootbos-aan-Zee

instellingsnummer

25296

verslagen

schooljaar 2016-2017:
– paritair college doorlichtingsronde 3 (bubao)
schooljaar 2013-2014:
– doorlichting doorlichtingsronde 3 (bubao)


Onze containerschool

Momenteel huizen wij in enkele opbouwcontainers. We wachten namelijk vol spanning af om, samen met de Prinses Paolaschool, een volledige nieuwbouw te mogen betreden. Deze zal worden gebouwd op het terrein waar onze huidige infrastructuur zich bevind. Wanneer we deze nieuwbouw gaan mogen en kunnen betreden is echter nog tasten in het duister. Hier zijn alle ogen op het gemeentebestuur gericht.

Klim Op Containerschool 1
Klim Op Containerschool 3
Klim Op Containerschool 2
Klim Op Containerschool 5
Klim Op Containerschool 4
Klim Op Containerschool 6
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
1+